(VIDEO) Ivan Santini zabio 11. pogodak u francuskom prvenstvu, PSG jedva do pobjede

Foto; Snimka zaslona

Hrvatski nogometaš Ivan Santini postigao je 11. pogodak ove sezone u francuskom prvenstvu, međutim njegov Caen je na svom travnjaku izgubio od Angersa 2-3.

Santini je postigao pogodak u 67. minuti za 2-3, međutim nije uspio spasiti svoju momčad od novog poraza kojim se Caen posve približio drugoj ligi.

Ivan Santini Goal HD – Caen 2-3 Angers – 04.03… by Bundes-Liga

Pobjedu Angersu donijeli su Toko Ekambi (5), Cheik N’Doye (21) i Thomas Mangani (48-11m), dok je strijelac prvog gola za domaći sastav bio Ronny Rodelin (11).

Santini je odigrao cijeli susret za Caen, dok Mateo Pavlović nije nastupio za goste. Sa 11 pogodaka, Santini je šesti strijelac le Championnata, a više golova od njega zabili su Edinson Cavani (27), Alexandre Lacazette (22), Radamel Falcao (16), Bafetimbi Gomis (16), te Steve Mounie (12).

Prvak PSG je teškom mukom na Parku prinčeva pobijedio Nancy 1-0, a pogodak odluke zabio je Edinson Cavani iz kaznenog udarca u 80. minuti.

,, by ReplayFootCom

Identičnim rezultatom je Nica na gostovanju pobijedila Dijon, a strijelac je bio Wylan Cyprien u 69. minuti.

Wylan Cyprien Goal HD – Dijon 0-1 Nice – 04.03… by LiG2Fr

PSG i Nica su pobjedama dostigli Monaco, pa sada sva tri kluba imaju po 62 boda. Međutim, momčad iz Kneževine ima i susret manje, u nedjelju će ugostiti Nantes.

Caen – Angers 2-3 (Rodelin 11, SANTINI 67 / Ekambi 5, Ndoye 21, Mangani 48-11m)
Bastia – St Etienne 0-0
Dijon – Nica 0-1 (Cyprien 69)
Montpellier – Guingamp 1-1 (Mounie 50 / Briand 85)
Metz – Rennes 1-1 (Diabate 45+1 /Said 90)
PSG – Nancy 1-0 (Cavani 80-11m)