(FOTO, VIDEO) Iznenađenje u Bundesligi: Andrej Kramarić sjajnim pogotkom srušio moćni Bayern, poraz Eintrachta Nike Kovača

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić donio je pobjedu Hoffenheimu protiv Bayerna u susretu 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva postigavši jedini pogodak u 1-0 (1-0) domaćoj pobjedi svoje momčadi u 21. minuti igre.

Kramarić je odličnim udarcem sa 20-ak metara pogodio gornji lijevi kut vrata koja je čuvao Sven Ulreich.

Bio je to 11. Kramarićev prvenstveni pogodak ove sezone.

Hoffenheim je s nova tri boda zadržao treće mjesto na ljestvici, sada ima 51 boda, jedan manje uz utakmicu više od drugog RB Leipziga koji u srijedu gostuje kod Mainza 05. Bayern je i dalje uvjerljivo vodeći sa 65 bodova.

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht iz Frankfurta, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u 0-1 (0-0) porazu na gostovanju kod Koelna. Strijelac jedinog gola bio je Jojić (53). Sedmi Eintracht je ostao na 37 bodova, dok je Koeln peti sa 40.

U preostala dva susreta igrana u utorak Borussia Dortmund je nadigrala Hamburger SV sa 3-0 (1-0), a istim je rezultatom i Werder svladao Schalke 04.