(VIDEO) Lazio porazio Mandžukićev Juventus usred Torina: Dybala promašio jedanaesterac u 97. minuti

Talijanski prvak Juventus poražen je na svom terenu od Lazija s 1-2 u derbiju 8. kola Serie A.

Juventus je izgubio utakmicu u kojoj je poveo preko Douglasa Coste (23), da bi u drugom dijelu Lazio preokrenuo golovima Cira Immobilea (47,54pen). Juve je propustio niz šansi, a u sedmoj minuti sudačke nadoknade vratar Rimljana Strakosha je obranio kazneni udarac Paula Dybale.

Marijo Mandžukić je odigrao cijeli susret za klub iz Torina, koji je doživio prvi poraz u sezoni i sada zaostaje dva boda za Napolijem, koji večeras u još jednom derbiju ide u goste Romi. Lazio je pobjedom došao na treće mjesto i bodovno se izjednačio s Juveom (19).