(VIDEO) Mladi hrvatski vratar Adrian Šemper debitirao u Serie A u senzacionalnoj gostujućoj pobjedi Chieva protiv Lazija, igrao i Badelj…

Mladi hrvatski vratar, 21-godišnji Adrian Šemper u subotu je debitirao u prvoj talijanskoj nogometnoj ligi u senzacionalnoj 2-1 (0-0) gostujućoj pobjedi otpisanog Chieva protiv Lazija u susretu 33. kola Serie A.

Posljednji Chievo, koji je prošlog vikenda ostao u bez teoretskih izgleda za ostanak u Serie A, u subotu je ostvario prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu i to protiv momčadi koja se bori za četvrto mjesto i plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Chievo je poveo sa 2-0 golovima Vignata (49) i Hetemaja (51) početkom drugog poluvremena, a Lazio je do kraja susreta s igračem manje, još u 35. minuti isključen je Milinković-Savić, uspio tek ublažiti poraz preko Caiceda (67).

Usprkos ovoj pobjedi Chievo je i dalje na dnu ljestvice sa 14 bodova, devet manje od pretposljednjeg Frosininea, dok je Lazio pao na osmo mjesto sa 52 boda, četiri manje od četvrtog Milana.

Milan Badelj igrao je za Lazio do 58. minute.

REZULTATI 33. KOLA:
Parma – Milan 1-1 (Bruno Alves 87 / Castillejo 69)
Lazio – Chievo 1-2 (Caicedo 67 / Vignato 49, Hetemaj 51)
Cagliari – Frosinone 1-0 (Joao Pedro 27-11m)
Bologna – Sampdoria 3-0 (Tonelli 54-ag, Pulgar 69, Orsolini 83)
Udinese – Sassuolo 1-1 (Lirola 80-ag / Sensi 31)
Empoli – SPAL 2-4 (Caputo 22, Traore 47 / Petagna 38-11m, 60, Floccari 44, Antenucci 88)
Genoa – Torino 0-1 (Ansaldi 58)