(VIDEO) Nakon dosta muke Monaco preokretom do nove pobjede, pobjegli PSG-u na tri boda, solidni Subašić, pogodak Ivana Santinija

Nogometaši Monaca zadržali su tri boda prednosti pred PSG-om, ali su se za domaću 2-1 pobjedu nad pretposljednjim Dijonom morali prilično namučiti.

All Goals & Highlights HD – Metz 2-2 Caen – 15… by Bayeo

Gosti su poveli pogotkom Varraulta u 42. minuti, kad je natrčao na odbijenu loptu i zakucao je u mrežu, nakon obrane hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića. Monaco je na izjednačenje čekao do 69. minute i prekrasnog pogotka Dirara iz slobodnog udarca. Da tri boda ostanu u Kneževini pobrinuo se Radamel Falcao koji je sa gotovo identičnog mjesta s kojeg je pucao Dirar pogodio suprotni, lijevi gornji kut Dijonovih vrata.

Caen je na gostovanju u Metzu došao do boda odigravši 2-2, a strijelac izjednačujućeg pogotka za 1-1 bio je Ivan Santini. To mu je 13. pogodak ove sezone u francuskom prvenstvu i nalazi se na diobi petog mjesta na ljestvici strijelaca s Mariom Balottelijem (Nica) i Steveom Mounieom (Montpellier).

All Goals & highlights HD – AS Monaco 2-1 Dijon… by footballderby