(VIDEO) Napoli u derbiju slavio protiv Fiorentine, Rogu i Pjacu po desetak minuta…

U 4. kolu nogometnog prvenstva Italije Napoli je u subotu na svom terenu dobio Fiorentinu sa 1-0, a pobjednički gol zabio je u 79. minuti Lorenzo Insigne.

Hrvatski nogometaši Marko Rog i Marko Pjaca dobili su skromnu minutažu, Rog je za Napoli igrao od 82. minute, a Pjaca za Fiorentinu od 80. minute.

Prethodno je Inter opet kiksao, na svom terenu je izgubio od Parme sa 0-1. Pobjednički gol za momčad povratnika u prvu ligu zabio je u 79. minuti branič Federico Dimarco, koji je odlično pogodio sa 27 metara.

Ozlijeđeni Šime Vrsaljko nije bio u sastavu Intera, dok su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, koji su odigrali cijeli susret, pružili vrlo dobre partije, a posebice Perišić.
Perišić je nekoliko puta ozbiljno zaprijetio, u 18. minuti njegov pokušaj glavom bio je neprecizan. Potom je oprobao šut u 40. minuti, ali je vratar Parme bio na mjestu, a u 74. je ponovno probao glavom, ali lopta je otišla pored gola.
Inter nakon četiri kola ima samo četiri boda.