Nogometaši Rome nisu uspjeli ostvariti još jedan podvig, nakon što su u četvrtfinalu izbacili Barcelonu pobjedom u Rimu s 3:0, protiv Liverpoola nije bilo sreće u polufinalu, iako je bilo blizu. U prvoj je utakmici bilo 5:2 za Liverpool, sinoć u uzvratu 4:2, ali za Romu. Navijači rimskog kluba su znali nagraditi svoje nogometaše zbog borbenosti i zalaganja.
GRAZIE! ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? pic.twitter.com/BqHBSorNBW
Tekst se nastavlja ispod oglasa— Alessandro Florenzi (@Florenzi) May 3, 2018
?❤️?????#RomaLFC 4️⃣-2️⃣#ASRoma #UCL pic.twitter.com/GYOiLnSKtz
— AS Roma (@OfficialASRoma) May 2, 2018
Roma je, dakle, zabila šest golova u dvije utakmice i to nije bilo dovoljno. U finale je otišla engleska momčad.
Nakon što je sudac Damir Skomina svirao kraj druge polufinalne utakmice navijači su pljeskom pozdravili igrače, uz pjesmu i ovacije.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.