Petak, 16 svibnja, 2025
16.6 C
Zagreb
Pratite nas:

(VIDEO) Pogledajte kako su navijači dirnuli svijet načinom na koji su dali podršku nogometašu kojem je preminula majka

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Navijači Feyenoorda potezom na utakmici protiv Zwollea oduševili su svijet zbog načina na koji su odali počast preminuloj majci njihovog nogometaša Tonnyja Vilhene. Učinili su to tako što su zapalili tisuće prskalica u 52. minuti utakmice budući da je njegova majka preminula u 52. godini.

Pjevali su i “You`ll never walk alone”, istu pjesmu koju su Vilhenovoj majci posvetili navijači Go Ahead Eaglesa ranije ovog mjeseca na utakmici protiv Feyenoorda.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

2 KOMENTARI

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci