(VIDEO) Rennes na Velodromeu iznenadio Marseille i upisao prvu pobjedu sezone

U posljednjem susretu petog kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je na Velodromeu iznenadio Marseille pobijedivši 3-1 i tako upisao prvu pobjedu sezone.

Gosti su već nakon deset minuta vodili 2-0 golovima Wahbija Khazrija (2) i Benjamina Bourigeauda (10), a kada je Joris Gnagnon u 70. minuti zabio za 3-0 priči je bio kraj.

Marseille je do kraja utakmice uspio tek ublažiti poraz golom Morgana Sansona (87).

Marseille|Rennes by Ball-Control

U ranije odigranom susretu Lyon je teškom mukom pobijedio Guingamp 2-1. Golove za ‘lavove’ zabili su Mariano (19) i Nabil Fekir (72), dok je pogodak za goste zabio Marcus Thuram (71).

Na ljestvici vodi PSG s maksimalnih 15 bodova, Monaco je drugi sa 12 bodova, a zatim slijede Lyon sa 11 i St Etienne sa 10 bodova.