(VIDEO) Treća uzastopna pobjeda Atalante, a Kaliniću poništen gol u remiju Rome i Cagliarija, igrao i Rog

Nakon što su dvije domaće utakmice odigrali u Parmi (poraz i remi), igrači Atalante napokon su se vratili na svoj obnovljeni Gewiss stadion u Bergamu, te su svladali Lecce sa 3:1.

Hrvatski veznjak Mario Pašalić ovaj puta ostao je na pričuvnoj klupi momčadi iz Bergama.

Lazio je u završnici susreta u gostima kod Bologne mogao do doći pobjede, ali je susret završio neodlučeno (2:2).

Nikola Kalinić igrao je od 75. minute za Romu u susretu protiv Cagliarija, koji je završio 1:1. Uspio je zabiti gol u 90. minuti, koji je nakon provjere na VAR-u poništen, a u sudačkoj nadoknadi (90+11) mogao je donijeti pobjedu Romi, ali je njegov pokušaj glavom završio iznad gola. Marko Rog, koji se je ustalio u početnoj postavi Cagliarija, odigrao je cijeli susret.