Subota, 1 ožujka, 2025
9.4 C
Zagreb
Pratite nas:

Započela prijava za kupnju ulaznica za Euro u Francuskoj

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Točno u podne započela je na službenoj internetskoj stranici EURO2016.com prijava za kupnju ulaznica za Europsko prvenstvo koje će se od 10. lipnja do 10. srpnja igrati u Francuskoj.

Ulaznice za EP u Francuskoj moći će se kupiti do 10. siječnja samo putem službene internetske stranice EURO2016.com na koju se mogu prijaviti samo navijači s hrvatskim državljanstvom ili s prebivalištem u Republici Hrvatskoj.

U slučaju da interes za ulaznice nadmaši raspoloživu količinu ulaznica, UEFA će organizirati ždrijeb o čemu će svi prijavljeni biti obaviješteni do veljače 2016., a redoslijed prijava neće imati nikakav utjecaj na rezultate ždrijeba.

Navijači se mogu prijaviti za pojedinačne ulaznice i to za maksimalno četiri osobe (za vas i za do tri gosta) po utakmici. Moguće su i prijave za paket ulaznica “Follow My Team” koji omogućava odlazak na sve utakmice hrvatske vrste na turniru. Ulaznice za osobe s posebnim potrebama bit će dostupne u ograničenom broju. Osobe koje se prijavljuju za ovu kategoriju ulaznica trebat će dostaviti valjanu ispravu kojom se potvrđuje invaliditeti, sukladno smjernicama objavljenim na portalu za ulaznice.

Najskuplja ulaznica za finale 895 eura

Za utakmice drugog dijela natjecanja, od osmine finala do finala kupuju se uvjetne ulaznice, odnosno voucheri, koji vrijede i moći će se zamijeniti za ulaznice na za to predviđenim mjestima samo u slučaju da se hrvatska reprezentacija plasira u svaku pojedinu fazu natjecanja. Ako hrvatska reprezentacija ne bude igrala neku od tih utakmica voucheri su nevažeći i izvršit će se povrat novca za te ulaznice nakon završetka prvenstva na kreditnu karticu s koje su ulaznice plaćene.

Ulaznice će se moći kupiti samo kreditnim karticama MasterCard ili Visa te neće biti mogućnosti plaćanja ostalim kreditnim karticama, debitnim karticama ili bankovnim uplatnicama.

Dostava ulaznica na kućnu adresu obavljat će se nekoliko tjedna prije početka natjecanja, a cijena dostave je osam (8) eura za dostave u Francuskoj i 15 eura za dostave izvan Francuske.

Hrvatska nogometna reprezentacija igrat će u skupini D Europskog prvenstva zajedno sa selekcijama europskog prvaka Španjolske, Turske i Češke. Prvi susret Hrvatska igra 12. lipnja na Parku prinčeva u Parizu protiv Turske, slijedi dvoboj sa Češkom u St. Etienneu 17. lipnja, a zadnji susret igramo sa Španjolcima 21. lipnja u Bordeauxu.

Službene cijene ulaznica su:

Otvaranje EP-a – 75, 195, 395 i 595 eura

Ostale utakmice u skupini i osmina finala – 25, 55, 105 i 145 eura

Četvrtfinale – 45, 85, 135 i 195 eura

Polufinala – 65, 165, 295 i 495 eura

Finale – 85, 295, 595 i 895 eura

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/h
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci