Ponedjeljak, 17 veljače, 2025
1.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Zoran Mamić umjesto Igora Jovićevića: Hoće li on biti i trajnije rješenje?

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nakon poraza u derbiju od Rijeke na Rujevici i razlaza s Igorom Jovićevićem, koji je tako ekspresno dobio otkaz, Dinamo je jednako ekspresno našao novog trenera.  Prema pisanju dijela medija novi trener ”imenovao je sam sebe” budući da se radi o sportskom direktoru Zoranu Mamiću, koji je Dinamo vodio u nekoliko navrata te je u tom razdoblju bio jako uspješan s obzirom da je osvojio tri prvenstva i dva kupa Hrvatske.

Mamić će momčad Dinama voditi do kraja sezone, koja je za modru momčad zapravo formalnost s obzirom da su plavi već osigurali novi naslov. Zoran Mamić će Modre voditi u tri posljednje utakmice HNL-a ove sezone, a nije isključeno da će biti i trajnije rješenje.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“S ove tri utakmice do kraja sezone dobiti ćemo na vremenu do konačne odluke tko će voditi Dinamo u sljedećoj sezoni”, rekao je Zoran Mamić.

Podsjetimo, tijekom dana kao kandidat za Jovićevićevog nasljednika spominjao se i bivši hrvatski reprezentativac, bivši trener Crvene zvezde i bivši izbornik BiH, Robert Prosinečki. No, zasad od toga neće biti ništa, međutim, već iduće sezone sve je moguće.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Spomenimo na kraju kako je klub s Maksimira je na početku sezone vodio Nenad Bjelica, a nakon njega momčad je preuzeo Jovićević koji je izdržao samo sedam utakmica na plavoj klupi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci