Ponedjeljak, 3 ožujka, 2025
4.4 C
Zagreb
Pratite nas:

Portugalska željeznica: Jedite da vlakovi ne bi kasnili!

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Jedite da ne biste padali u nesvijest i izazivali kašnjenje vlakova, poručio je svojim putnicima jedan portugalski željeznički prijevoznik suočen sa sve većim problemom kašnjenja vlakova zbog putnika kojima pozli u vrijeme najveće gužve.

“Doručkujte prije nego što uđete u vlak, jer biste inače mogli omesti putovanje drugih putnika!”, upozorava na plakatima željeznički prijevoznik Fertagus čiji vlakovi povezuju Lisabon i Setubal, grad pedesetak kilometara južno od glavnoga grada.

Da ne bi sve ostalo samo na riječima, Fertagus namjerava u sklopu kampanje putnicima ujutro dijeliti jabuke i jogurt.

U prvih šest mjeseci ove godine, u vlakovima se onesvijestilo 46 osoba, što je uzrokovalo ukupno kašnjenje od 209 minuta 51 vlaka, objasnila je Raquel Santos, direktorica marketinga Fertagusa.

“Tim je putnicima većinom pozlilo jer nisu ništa jeli”, napomenula je dodavši da se takvi slučajevi događaju uglavnom u vrijeme jutarnje gužve.

Osim toga, Fertagus svojim putnicima savjetuje da čim osjete slabost, iziđu iz vlaka na idućoj stanici i zatraže pomoć, umjesto da nastave putovanje.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

2 KOMENTARI

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci