Dok Njemačka pazi na “političku korektnost”, migrant silovao i ubio kćer visokog dužnosnika EU-a

Foto: fah

Njemačka javnost je na nogama otkad je prije nekoliko dana doznala da je afganistanski imigrant ubio 19-godišnju kćerku visokog dužnosnika pri Komisiji EU-a, Mariju Ladenburger.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Djevojka se naime vraćala biciklom sa studentske zabave, kad ju je napao, silovao i nakon toga utopio u rijeci napadač. Priča je dobila potpuno novu dimenziju kad se doznalo da je mlada ubijena djevojka bila volonterka u pomaganju imigrantskoj populaciji.

Zbog velikog pritiska javnosti, ali i zbog političkog položaja oca ubijene, policija je uložila sve moguće napore da se čim prije pronađe počinitelja. Nakon što je 68 istražitelja slijedilo oko 1600 različitih tragova te su obavili razgovore s više od 1400 potencijalnih svjedoka, kao osumnjičenik je uhićen 17-godišnji imigrant Husein Kavari. U zemlju je ušao 2015., a policija navodi i kako je imigrant već otprije imao kriminalni dosje, te je bio predmetom istrage zbog „ilegalnog ulaska“.

Njemačka kancelarka Angela Merkel brzo je upozorila javnost da se na temelju izoliranog slučaja ne smiju “izvlačiti generalizirani zaključci o migrantima kao prijetnji”. No, njemačka javnost je sve više ogorčena i u strahu, pa se čak šire i glasine da mediji i političari prikrivaju migrantske zločine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tako Reiner Wendt iz policijskog sindikata tvrdi “da je država bila pripremljena za opasnosti koje se uvijek javljaju u vezi s masovnom imigracijom.”

Nažalost, ovo je još jedan u nizu slučajeva koji pokazuje lošu stranu politički korektnog odnosa prema migrantima, za što je odgovorna sama Merkel i njezina nepomno isplanirana politika. Jer, iako je činjenica da silovatelja i kriminalaca ima u svim narodima i državama, njih se ne brani zbog “političke korektnosti”, kao što se to čini ponajviše u domovini Angele Merkel.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.