Brazilska nogometna zvijezda Neymar produžio je u petak ugovor s Barcelonom do lipnja 2021. godine, priopćeno je iz katalanskog kluba.
? ? @neymarjr https://t.co/DGKZiGumhB #ValenciaFCB
— FC Barcelona (@FCBarcelona) October 21, 2016
Novi Neymarov ugovor sadrži otkupnu klauzulu koja u prvoj godini novog ugovora iznosi 200 milijuna eura, a u trećoj čak 250 milijuna. Zasad nije poznato koliko će mu iznositi godišnja plaća, ali će ona sigurno iznositi više negoli je bila dosad.
Get @neymarjr ‘s new signed boots! https://t.co/rxzme0SBSE pic.twitter.com/3rm4oBpaGC
— FC Barcelona (@FCBarcelona) October 21, 2016
“Doista sam sretan zbog obnavljanja ugovora jer se u Barceloni osjećam kao kod kuće”, izjavio je presretni Brazilac. Neymar se pokazao pravom kupovinom za Barcu jer je otkad je stigao u ljeto 2013. godine nanizao je čak devet titula – dva trofeja u Primeri, dva Kupa Kralja, jednu Ligu prvaka, dva španjolska Superkupa, jedan europski Superkup i jedan naslov svjetskog klupskog prvaka. U 1500 utakmica za Barcelonu Neymar je postigao 91 gol – 59 u Primeri, 19 u Ligi prvaka, 12 u Kupu Kralja i jedan u španjolskom Superkupu.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/h
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.