Četvrtak, 8 svibnja, 2025
11.6 C
Zagreb
Pratite nas:

Fenomenalna koreografija i oštra poruka Torcide: ‘I ove godine rugate se Isusovoj muci’

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nogometaši Hajduka igraju protiv igrača Dinama u utakmici 28. kola SuperSport HNL-a koja se igra na rasprodanom Poljudu od 19:30. Torcida je u prvom poluvremenu podigla poruku kojom je kritizirala Hrvatski nogometni savez zbog odluke da se utakmica igra na Veliku subotu.

‘Slogani Saveza – obitelj i domovina, krunica izborniku u ruci.

I ove godine rugate se Isusovoj muci’, podigli su transparent, a zatim su skandirali ‘mi, Hrvati’, piše Dalmatinski portal. 

Prije toga bila je sjajna atmosfera gdje je Torcida podigla koreografiju, uz natpis ‘south will rise again’.

U isto vrijeme su navijači Hajduka zapjevali ‘Dalmacijo, moja ružo procvala’, stvorena je jedinstvena atmosfera.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci