(FOTO) Borba za prvi trofej sezone: Dinamo na Maksimiru u poluvremenu vodi golom Gojaka protiv Rijeke

Nogometaši Dinama na Maksimiru poslije prvih 45 minuta utakmice Superkupa protiv Rijeke vode 1:0 sjajnim pogotkom Amera Gojaka u samoj završnici prvog dijela.

Nažalost, teško bi se moglo reći da je na Maksimir došlo gledatelja koliko bi to trebalo biti na početku nove sezone, u utakmici u kojoj se sastaju dvije najbolje hrvatske momčadi, i koja je ujedno i utakmica koja odlučuje o osvajaču prvog trofeja u sezoni 2019./2020.

Hrvatski prvak krenuo je u sastavu i formaciji: (4-1-4-1): Livaković – Stojanović, Lešković, Perić, Leovac – Ademi – Hajrović, Kadzior, Gojak, Oršić – Gavranović

Klupa: Zagorac, Majer, Šitum, Atiemwen, Petković, Moro, Gvardiol

Pobjednik hrvatskog Kupa krenuo je u sastavu i formaciji: (3-4-3): Sluga – Escoval, Župarić, Punčec – Raspopović, Lepinjica, Capan, Tomečak – Kvržić, Čolak, Gorgon

Klupa: Prskalo, Velkovski, Halilović, Pavičić, Acosty, Murić, Bušnja