(FOTO) Borussia Dortmund slavila u derbiju, Kramarić igrao u remiju Hoffenheima, kao i Brekao; Olmo zaigrao za Leipzig

epa08277141 Dortmund players celebrate their 1-0 lead during the German Bundesliga soccer match between Borussia Moenchengladbach and Borussia Dortmund in Moenchengladbach, Germany, 07 March 2020. EPA/FRIEDEMANN VOGEL CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Hoffenheim je u 25. kolu Bundeslige u gostima kod Schalkea remizirao 1-1. Hrvatski napadač Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret.

Wolfsburg je kod kuće protiv Leipziga odigrao 0-0, a Josip Brekalo je igrao do 77. minute. Bivši Dinamovac Dani Olmo je od 60. minute igrao za Leipzig. U 66. minuti pucao je glavom, ali je bio neprecizan, da bi kasnije asistirao za Christophera Nkunkua, čiji je šut obranio protivnički vratar.

Bayer Leverkusen pobijedio je Eintracht iz Frankfurta sa 4-0.

Werder vodio je sa 2-0 protiv Herthe nakon šest minuta, ali je na kraju završilo 2-2.

Erling Haland nije se upisao u strijelce, ali je njegova Borussia Dortmund u derbiju 25. kola u gostima svladala Borussia Mönchengladbach sa 2-1.

Bayer Leverkusen 4 Havertz (4), Bellarabi (14), Paulinho (49, 55)