(FOTO, VIDEO) Novi porazi CSKA i Bešiktaša, Roma i Wolfsburg ispustili pobjede; igrali Vlašić, Vida, Brekalo…

U susretu 3. kola H skupine Europske lige CSKA je u Moskvi izgubio od Ferencvarosa sa 0:1 upisavši i treći poraz.

Nikola Vlašić je odigrao cijeli susret za CSKA, Kristijan Bistrović je ušao u igru u 61. minuti, dok Zvonimir Šarlija nije nastupio.

U skupini K treću utakmicu izgubio je i Bešiktaš koji je u Istanbulu poražen 1:2 od BrageVida je odigrao cijeli susret za Bešiktaš.

U drugom susretu Wolverhampton je u Bratsilavi pobijedio Slovan sa 2:1.

Roma je u dvoboju skupine J po jakom pljusku u Rimu odigrala 1:1 protiv Borussije Moenchengladbach.

Nikola Kalinić nije nastupio za Romu zbog ozljede.

Istanbul Basaksehir je pobijedio Wolfsberger sa 1:0.

U skupini A Karabag i APOEL su odigrali 2:2.

U skupini G Porto i Rangers su odigrali 1:1.

U drugom susretu Young Boysi su pobijedili Feyenoord sa 2:0.

U susretu iz skupina I Gent i Wolsburg su odigrali 2:2, a Josip Brekalo je igrao za goste do 66. minute.

Bez pobjednika je završio i susret St Etienne – Oleksandrija (1:1).

AZ je u skupini L bez većih problema osvojio bodove protiv Astana upisavši pobjedu 6:0.
Marin Tomasov nije nastupio za goste, dok je Luka Šimunović odigrao cijeli susret.

Manchester United je u Beogradu pobijedio Partizan sa 1:0.