Nikola Kalinić jutros iskače sa svih talijanskih naslovnica, ali ne samo zbog pogotka. No, njegov odlazak u Kinu i dalje je – vrlo moguć.
Sinoć se oglasio i gazda Fiorentine, Andrea Della Valle, milijarder i vlasnik luksuznog brenda Tod’s.
“Cifre koje se spominju nisu točne”, rekao je, odgovarajući na pitanje o Kalinićevoj budućnosti i pregovorima s kineskim Tianjin Quanjianom.
“Bit će novih razgovora u narednim danima, toliko mogu reći. Moram vidjeti ima li novosti i razgovarati s igračem, kako bih vidio što on želi. Nemojte me tjerati da večeras pričam više o tome, želim proslaviti ovu pobjedu”, poručio je gazda kluba iz Firence.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.