Subota, 3 svibnja, 2025
21.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Hrvatski paraolimpijac Vincetić treći na 100m slobodno, a Rađa sedmi

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatski paraolimpijac Kristijan Vincetić osvojio je treće mjesto na 100m slobodno na otvorenom plivačkom prvenstvu Njemačke u Berlinu, izvijestio je u petak Hrvatski paraolimpijski odbor.

Vincetić je do trećeg mjesta došao sa rezultatom od 59.06 sekundi, a u istoj disciplini Ante Rađa zauzeo je sedmo mjesto, ali je isplivao osobni rekord.

Ovim rezultatima Vincetić i Rađa pokazali su da se nalaze u odličnoj formi za Svjetsko prvenstvo koje se održava krajem listopada u Mexico Cityju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci