Španjolka Garbine Muguruza prva je finalistica velikog WTA turnira tenisačica u Cincinnatiju, wimbledonska je pobjednica u polufinalu s uvjerljivih 6-3, 6-2 svladala braniteljicu naslova i prvu igračicu svijeta Čehinju Karolinu Pliškovu.
Muguruza će u nedjeljnom finalu igrati protiv bolje iz drugog polufinala u kojemu se sastaju Rumunjka Simona Halep i Amerikanka Solane Stephens.
Pliškova bi u ponedjeljak mogla izgubiti prvo mjesto na WTA ljestvici, nju bi na tom mjestu mogla zamijeniti Halep ukoliko osvoji naslov u Cincinnatiju.
POLUFINALE:
Garbine Muguruza (Špa/4) – Karolina Pliškova (Češ/1) 6-3, 6-2
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.