(VIDEO) Rijeka pobjedom protiv Istre osigurala naslov jesenskog prvaka sa šest bodova ispred Dinama

U dvoboju 20. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali pulsku Istru 1961 s 1-0 (1-0) i okončali jesenski dio sezone sa šest bodova više od Dinama.

Rijeka je pobjedom na Rujevici protiv Puljana (1-0) potvrdila naslov jesenskog prvaka i to sa velikih šest bodova više od Dinama. Jedini pogodak na utakmici postigao je Franko Andrijašević koji je u 37. minuti nakon ubacivanja Vešovića pogodio iz blizine same rašlje gostujućeg gola. U 83. minuti Andrijašević je pogodio i vratnicu.

Rijeka je jesenski prvak s 52 boda ispred Dinama koji ima 46, dok je Istra 1961 na sedmom mjestu s 19 bodova.

Pred 4000 gledatelja na stadionu Rujevica sudio je Gabrilo iz Splita.

Strijelac: 1-0 Andrijašević (37)