Srijeda, 12 ožujka, 2025
15.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Ronaldo će biti spreman, Gomez propušta finale Lige prvaka

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Trener španjolskog nogometnog velikana Real Madrida Francuz Zinedine Zidane uvjeren je kako će Cristiano Ronaldo biti spreman za finale Lige prvaka, dok će branič Liverpoola Joe Gomez sigurno propustiti ogled u Kijevu.

Ronaldo je u nedjeljnom derbiju protiv Barcelone (2-2) ozlijedio gležanj i propustit će ligaške utakmice protiv Seville i Celte, a po svemu sudeći i zadnje kolo protiv Villarreala koje je na rasporedu 19. svibnja.

“Siguran sam kako će biti spreman za utakmicu protiv Liverpoola. Pokazao je veliku volju i želju za oporavkom i siguran sam kako će biti spreman do 26. svibnja,” kazao je Zidane.

Portugalski majstor je stradao u 14. minuti prilikom postizanja pogotka za 1-1. Krivac je Gerard Pique koji ga je pokušao zaustaviti, ali nije uspio već ga je ozlijedio. Ronaldo je igrao do kraj poluvremena, kad ga je zamijenio Marco Asensio.

Portugalac je pretrpio teže nagnječenje i istegnuće gležnja koji je bio vidno natečen.

“Gotovo je nevjerojatno da nakon takvog udarca hoda,” dodao je Zidane.

Za razliku od Ronalda, Joe Gomez neće nastupiti u Kijevu. Branič Liverpoola je također, ozlijedio gležanj zbog čega je već operiran. Gomez se ozlijedio u ožujku u utakmici između Engleske i Nizozemske. Nakon mjesec dana pauze vratio se na travnjak, a 28. travnja se ponovo ozlijedio u susretu protiv Stoke Cityja, zbog čega je završio na operaciji.

“Operacija je prošla u najboljem redu. Međutim, za mene je sezona završila,” kazao je 20-godišnji branič.

Finale Lige prvaka je 26. svibnja u Kijevu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci