U zaostaloj utakmici engleske Premier lige Manchester United i Chelsea su odigrali 1-1.
Chelsea je bio puno bolja momčad i zasluženo su poveli u 60. minuti, kada je Španjolac Marcos Alonso iz voleja pospremio loptu u mrežu. Međutim, samo dvije minute kasnije United se vratio pogotkom Cristiana Ronalda.
Mateo Kovačić je izvan sastava Chelseaja zbog ozljede.
Chelsea je na trećem mjestu sa 66 bodova, dok je United na šestom mjestu s 55, pet bodova zaostatka za četvrtoplasiranim Arsenalom koji je odigrao dvije utakmice više.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.