Sjajnim golom Luisa Diaza u nadoknadi Kolumbija do trećeg mjesta

Fantastičnim pogotkom Luisa Diaza u četvrtoj minuti nadoknade, Kolumbija je u Brasiliji pobijedila Peru s 3-2 osvojivši treće mjesto na Copa Americi.

Diaz je sjajno opalio s 25 metara pogodivši rašlje peruanskog gola. Njegov gol je bio i onaj prvi, kad je u 66. minuti doveo Kolumbiju u vodstvo.

Peru je poveo golom Victora Yotuna, a Kolumbija je izjednačila u 49. minuti kada je iz slobodnog udarca pogodio Juan Cuadrado. Peru je u 57. minuti mogao do nove prednosti, no Gianluca Lapadula je pogodio okvir gola. Kolumbija je okrenula rezultat u 66. minuti nakon koje je Diaz sam izašao ispred Pedra Gallesea i pogodio za 2-1.

Finale između Brazila i Argentine na rasporedu je u noći sa subote na nedjelju na stadionu Maracana u Rio de Janeiru. Lokalne vlasti su dozvolile 10 posto kapaciteta stadiona Maracana, što iznosi 7.800 gledatelja.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr