Kinezi Aisen Chen i Hao Yang osvojili su zlatnu medalju u sinkroniziranim skokovima s 10m na svjetskom prvenstvu u Budimpešti.
Aisen Chen i Hao Yang su osvojili zlato sakupivši 498,48 bodova. Za Chena je to drugi zlatno na svjetskim prvenstvima, a u istoj disciplini je osvojio zlato i na OI u Rio de Janeiru. U Kazanju 2015. i Riju 2016. je slavio zajedno s Lin Yueom.
Srebro su osvojili Rusi Aleksandr Bondar i Viktor Minibajev, dok je bronca pripala Nijemcima Patricku Hausdingu i Saschi Kleinu.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.