Na Europskom prvenstvu u taekwondou za djecu u Tirani kosovski trener ošamario je osmogodišnju djevojčicu Valinu Fetiu zbog poraza od 2:0 od srpske predstavnice Nine Savić. Naime, Fetiu je izgubila od Savić u borbi za zlatnu medalju.
Došla je do trenera, koji ju je povukao za kacigu, nakon čega se djevojčica bacila na pod i počela plakati. Poslije toga je povukao osmogodišnju Fetiu i ošamario je. Sutkinja je prišla djevojčici i zagrlila je, a nasilni trener se sklonio. Stigla je i vijest da je suspendiran na šest mjeseci zbog ovog čina.
Tekst se nastavlja ispod oglasa— Pluton (@Pluton45873221) November 10, 2024
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.