Hrvatska u zadnji čas odnijela pobjedu protiv Bjelorusije

Drugi krug Europskog rukometnog prvenstva donosi utakmicu Hrvatske i Bjelorusije. Nakon dvije impresivne pobjede protiv Srbije i Islanda, naši su rukometaši izgubili od Švedske te tako u skupinu 1 prenijeli dva boda.

Hrvatska se s Bjelorusijom susrela triput na europskim prvenstvima, s time da Hrvatska nije imala većih problema s Bjelorusijom, a pobjeda s najmanje golova upisana je prije dvije godine u preliminarnoj rundi (27:21).

Pratite utakmicu od 20.30

60′ Hrvatska je u dramatičnoj završnici Hrvatska pobijedila Bjelorusiju s 25:23!

59′ Cindrić zabija za 24:23

58′ Dvije minute prije kraja Bjelorusija je izjednačila

57′ Cindrić je promašio cijela vrata, Bjelorusija je dobila priliku za izjednačenje

55′ Gubimo loptu, vodimo 23:21, ali kraj je još daleko

54′ Horvat promašuje sedmerac, ali lopta se odbila i došla do Štrleka koji zabija za 23:20

52′ Kopljar zabija za 22:19

51′ Pukhouski je iz sedmerca zabio za 21:19

50′ Cindrić zabija gol, no Bjelorusi su ponovno smanjili prednost Hrvatske

48′ Šilović zbog grubog starta nad Cindrićem dobija crveni karton

47′ Mamić vraća tri razlike za hrvatsku reprezentaciju (20:17)

46′ Kuleš je zabio za Bjelorusiju i smanjio prednost (19:17).

44′ Smanjuje se prednost na (19:16)

42′ Hrvatska ide na četiri razlike (18:14)

39′ Hrvatska na tri pogotka razlike (17:14).

34′ Uzvraća Stepančić nakon pogotka Karaleka za Bjeloruse (16:13)

33′ Zasad bez pogodaka

31′ Počelo je drugo poluvrijeme

30′ Stepančić zabija za 15:12, a onda je Stevanović obranio sedmerac

29′ Marić je zabio za 14:11.

28′ Bjelorusija zabija dva pogotka u nizu (13:10).

25′ Stepančić nas vodi na pet razlike 13:8

23′ Horvat zabija za 12:8

21′ Zabija Stepančić, a zatim iz kontranapada Mamić za 11:7

19′ Gol za gol se igra, povisuje Jujnok, ali je Mamić ponovno vratio na dva razlike (9:7)

17′ Zabija i Mamić, Hrvatska protiv Bjelorusije vodi s 8:6.

16′ Jurjnok zabio za Bjelorusiju (7:6).

14′ Cindrić nas vraća na dva razlike 7:6

12′ Cindrić vraća na dva gola razlike, vodimo 6:4

10′ ne iskorištavamo igrača više, Bjelorusija je smanjila na pogodak razlike

6′ Pucaju i Štrlek i Musa za 5:2

5′ Smanjuje prednost Kučeš, ali Musa zabija za 3:1

3′ Zabija Musa za 2:0
2′ Stepančić zabija prvi pogodak

1′ Utakmica je počela