(VIDEO) Atalanta, Dinamov protivnik u Ligi prvaka, izgubila od od Torina s 2:3

Atalanta, Dinamov protivnik u Ligi prvaka, U 2. kolu Serie A je kao domaćin izgubila od Torina s 2-3.

Atalanta je zbog renoviranja svog stadiona u Bergamu Torino dočekao u Parmi, a gosti su se pokazali kao vrlo nezgodni i odnijeli pobjedu. Dvostruki je strijelac za Atalantu bio Duvan Zapata, Mario Pašalić je bio asistent za prvi gol domaćina, a igru je napustio u 63. minuti.

U velikom rimskom derbiju 2. kola Talijanske lige Lazio i Roma su odigrali 1-1. Roma je povela golom Aleksandra Kolarova iz penala u 17. minuti, a Lazio je izjednačio preko Luisa Alberta (58). Bio je to vrlo zanimljiv derbi u kojem su u prvih pola sata igrači Lazija triput pogađali okvir gola, a Roma dvaput.

Fiorentina je poražena kod Genoe s 1-2, Milan Badelj je izašao kod gostiju u 60. minuti, a Marko Pajač je ušao u igru za Genou u 78. minuti. Inter je golovima Lautaroa i Lukakua iz penala svladao u gostima Cagliari s 2-1 i ubilježio i drugu pobjedu. Marcelo Brozović je odigrao svih 90 minuta za Inter, a Marko Rog za otočane.

Parma je u gostima slavila kod Tudorova Udinesea s 3-1, a Sassuolo je s 4-1 nadigrao Sampdoriju.

Atalanta-Torino 2-3
Cagliari-Inter 1-2
Genoa-Fiorentina 2-1
Lazio-Roma 1-1
Lecce-Verona 0-1
Sassuolo-Sampdoria 4-1
Udinese-Parma 1-3.