(VIDEO) Bayern ostao stopostotan u Bundesligi pobjedom protiv Herthe

Njemački nogometni prvak Bayern iz Muenchena ostao je jedini stopostotan u Bundesligi nakon odigranog 4. kola ove sezone zahvaljjući 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Herthe iz Berlina.

Bavarci su do nove pobjede stigli golovima Riberyja (16), Alcantare (68) i Robbena (72).

Bayern sada ima 12 bodova, dva više od drugog Koelna i tri od Borussije Dortmund, Eintrachta iz Frankfurta i Herthe.

Koeln je do drugog mjesta na ljestvicistigao preokretom u Gelsenkirchenu kojim je kao gost svladao domaći Schalke 04 sa 3-1 (1-1). Schalke je poveo preko Huntelaara (36), no samo dvije minute potom poravnao je Osaka (38), da bi u posljednjih 15 minuta Modeste (77) i Zoller (84) osigurali pobjedu gostima.

Schalke je tako i nakon 4. kola ostao bez bodova, ali za utjehu barem je postigao prvi pogodak u prvenstvu.

Na nuli je ostao još jedan velikan njemačkog nogometa Werder iako je do pred sam kraj utakmice na svom terenu vodio protiv Mainza 05 sa 1-0 golom Hajrovića (12). No, Malli (87) i De Blasis (90+2) su pogodili za preokret kojim je Mainz stigao na sedmo mjesto sa sedam bodova.

REZULTATI 4. KOLA,
Bayern – Hertha 3-0 (Ribery 16, Alcantara 68, Robben 72)
Bayer – Augsburg 0-0
Schalke 04 – Koeln 1-3 (Huntelaar 36 / Osaka 38, Modeste 77, Zoller 84)
Werder – Mainz 05 1-2 (Hajrović 12 / Malli 87, De Blasis 90+2)
RB Leipzig – Borussia M. 1-1 (Werner 6 / Johnson 85)
Igrano u utorak:
Wolfsburg – Borussia D. 1-5 (Didavi 53 / Guerreiro 4, Aubameyang 17, 62, Dembele 58, Piszczek 73)
Ingolstadt – Eintracht F. 0-2 (Abraham 45+2, Oczipka 50)
Darmstadt – Hoffenheim 1-1 (Oliinyk 90+2 / Kramarić 46)
Freiburg – Hamburger SV 1-0 (Petersen 70)