(VIDEO) Caen i Nica odigrali bez pobjednika, hrvatski napadač Ivan Santini promašio jedanaesterac

Hrvatski nogometaš Ivan Santini promašio je jedanaesterac u susretu 13. kola francuskog prvenstva između Caena i Nice koji je završio bez pobjednika 1-1.

Santini je promašio kazneni udarac u 67. minuti pri vodstvu Nice 1-0 za koju je zabio Pierre Leesa-Melou u 40. minuti.

Najbolji strijelac Caena je imao priliku izjednačiti i zabiti svoj četvrti ligaški gol, ali je argentinski vratar Walter Benitez obranio njegov udarac. Ipak, Caen i Santinija je u zadnjoj minuti spasio Ronny Rodelin izjednačivši na 1-1.

Bez pobjednika su završile i preostale dvije nedjeljne utakmice. U derbiju kola Bordeaux i Marseille su odigrali 1-1 nakon što su gosti izjednačili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Domaćin je stigao do vodstva u 3. minuti golom Nicolasa de Previllea, a izjednačio je Morgan Sanson u četvrtoj minuti nadoknade. Bordeaux je ovim rezultatom produžio niz bez pobjede na šest kola pri čemu je upisao četiri poraza.

U nedjelju je odigrana i utakmica između Lyona i Montpelliera, a završila je bez golova.

Na ljestvici vodi PSG sa 35 bodova, Monaco na drugom mjestu ima 29 bodova, dok je Lyon treći sa 26 bodova. OM je ostao na četvrtom mjestu sa 25 boda, dok je Bordeaux deveti sa 17 bodova.

Na začelju je Metz sa svega četiri boda.