(VIDEO) Engleska liga: West Ham slavio u gostima kod Southamptona

U jedinoj utakmici 19. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham United je kao gost svladao Southampton sa 2-1 (0-0).

Sva tri pogotka postignuta su u razmaku od samo 10 minuta početkom drugog poluvremena, domaće je u vodstvo doveo Redmond (59), no Felipe Anderson (53, 59) je s dva gola vrlo brzo preokrenuo rezultat.

West Ham je s ova tri boda skočio na deveto mjesto sa 27 bodova, koliko imaju i osmi Everton te deseti Watford, dok je Southampton ostao 16. sa 15 bodova, kao i 17. Cardiff City.

Na vrhu je Liverpool sa 51 bodom, šest više od drugog Tottenham Hotspura, odnosno sedam od trećeg Manchester Cityja.