(VIDEO) Euroliga: Bamberg propustio moćni Panathinaikos, Crvenza Zvezda slavila protiv Barcelone, delije ludovale…

Košarkaši njemačkog Brose Basketsa iz Bamberga propustili su veliku priliku za pobjedu nad Panathinaikosom pred domaćim navijačima u 3. kolu Eurolige, kad su u posljednje tri minute ispustili prednost od 10 koševa te na kraju izgubili 83-84.

Više od tri minute u završnici domaća momčad je ostala bez koša pa je Panathinaikos serijom 11-0 došao do pobjede, a posljednji koš ubacio je Nick Calathes Panathinaikos nakon skoka u napadu. Za domaću momčad je Leon Radošević odigrao sedam minuta i postigao tri koša.

Barcelona je poražena na gostovanju kod Crvene zvezde u Beogradu 65-76. Domaću momčad je predvodio Marko Gudurić s 21 košem, a Barcelonin centar Ante Tomić je za 15-ak minuta ubacio osam koševa uz pet skokova.