(VIDEO, FOTO) Real u utakmici protiv velikog rivala napravio ogroman korak prema naslovu prvaka

Nogometaši Reala pobijedili su u gostima u 28. kolu Primere Athletic Bilbao s 2-1 i opet imaju pet bodova više od Barcelone.

Karim Benzema je u 25. minuti doveo Real u vodstvo, a za Baske je izjednačio Aritz Aduriz (65). No, tri minute kasnije pobjedu je Kraljevskom klubu donio Brazilac Casemiro.

Karim Benzema Goal HD – Athletic Club 0-1 Real… by kivancyildirim791

Luka Modrić je igrao 62. minute, a Mateo Kovačić je ostao na klupi.

Ranije su Eibar i Espanyol odigrali 1-1.

1. Real Madrid 27 20 5 2 71:28 43 65
2. FC Barcelona 27 18 6 3 77:23 54 60
3. FC Sevilla 27 17 6 4 51:31 20 57
4. Atletico Madrid 27 15 7 5 49:22 27 52
5. Villarreal 28 13 9 6 39:20 19 48
6. Real Sociedad 27 15 3 9 42:38 4 48