(VIDEO) Mourinho privremeno odahnuo: Fantastičan preokret Manchester Uniteda u zadnjih 20 minuta

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su velikim preokretom na svom Old Traffordu pretposljedni Newcastle s 3-2 pa trener Jose Mourinho može barem malo odahnuti u strahu od otkaza.

Newcastle je već nakon deset minuta vodio s 2-0 golovima Kennedya (7) i Mutoa (10) i tragičnim pogreškama u obrani te se činilo da će United i petu utakmicu zaredom ostati bez pobjede. No, uslijedio je veliki preokret u zadnjih 20 minuta utakmice kada su Mata (70), Martial (76) i Sanchez (90) bacili u delirij gledatelje. Inače, United na svom terenu nikad u Premijerligi nije primio dva gola u prvih deset minuta.

United je sada osmi s 13 bodova, šest manje od vodećih Citya i Liverpoola, a Newcastle je ostao na dva.