(VIDEO) Povratkom Danijela Subašića Monaco bježi iz opasne zone, svladali momčad Vahida Halilhodžića

Monaco se povratkom hrvatskog vratara Danijela Subašića i trenera Leonarda Jardima polako izvlači iz opasne zone, a u subotu je na svom terenu protiv Nantesa, kojeg vodi Vahid Halilhodžić, slavio sa 1-0 pogotkom Gelsona Martinsa u 13. minuti.

U posljednja tri prvenstvena kola Monaco je sa Subašićem na vratima upisao dvije pobjede i remi, te se nalazi na 16. mjestu, četiri boda iznad zone ispadanja, što je bitan napredak u odnosu na sumornu prvu polovicu sezone.

Nestašni Mario Balotelli, koji je u siječnju iz Nice prešao u Marseille, ponovno je bio strijelac za svoj novi klub, koji je u 25. kolu francuskog prvenstva svladao Amiens sa 2-0.
Balotelli, koji je u prošlom kolu zatresao mrežu u pobjedi protiv Dijona (2-1), sada je pogodio za 2-0 u 25. minuti, dok je strijelac vodećeg pogotka bio Florian Thauvin (19). Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car treću utakmicu zaredom bio je u početnoj postavi Marseillea.

Dan ranije nogometaši Lyona su sa 2-1 svladali posljednjeplasirani Guingamp. Strijelci za Lyon bili su Terrier (15) i Fekir (35), dok je za goste zabio Eboa Eboa (21). A u prvoj utakmici igranoj u petak Nimes je svladao Dijon sa 2-0 golovima Savaniera (28) i Bobichona (83).