(VIDEO) Remi Cagliarija i Empolija, Srna igrao cijelu utakmicu, priliku dobio i Bradarić

U 20. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari je u nedjelju u sudačkoj nadoknadi izvukao remi 2-2 protiv Empolija, a pogodak je zabio Diego Farias (90+1). Darijo Srna je za Cagliari odigrao cijeli susret, dok je Filip Bradarić ušao u igru u 78. minuti.

U prvom nedjeljnom susretu nogometaši Atalante s uvjerljivih su 5-0 slavili na gostovanju kod Frosinonea, a četiri pogotka postigao je kolumbijski napadač Duvan Zapata.
Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi momčadi iz Bergama i asistirao je za prva dva pogotka Atalante. U 11. minuti je na njegov ubačaj gol glavom postigao Mancini, a u 44. minuti na isti je način Zapata postigao prvi od svoja četiri pogotka.

U sjajnom susretu Fiorentina i Sampdorija su remizirali 3-3, a ‘Viole’ su iščupale bod golom u trećoj minuti sudačke nadoknade. Marko Pjaca nije nastupio za Fiorentinu.

U derbiju začelja SPAL i Bologna su odigrali 1-1. Poveli su gosti u 24. minuti golom Rodriga Palacia, a izjednačio je Jasmin Kurtič u 63. minuti. Lorenco Šimić nije nastupio za SPAL.