(VIDEO) Samo bod Atletica kod Leganesa, igrao i Nikola Kalinić

Nogometaši Atletico Madrida odigrali su samo 1-1 u 11. kolu Primere kod Leganesa i propustili su priliku da zasjednu na vrh ljestvice.

Atletico je poveo fenomenlnim golom s 25 metara Francuza Antoinea Griezmanna, no to nije bilo dovoljno za pobjedu jer u 84. minuti za Leganes Guido Carillo. Nikola Kalinić je ušao u igru u 86. minuti za “Colchonerose”.

Vodi Barcelona s 21 bodom, a Atletico i Alaves imaju po 20 bodova. Real popodne dočekuje Valladolid, a Barcelona navečer gostuje kod Raya.

1. FC Barcelona 10 6 3 1 28:12 16 21
2. Atletico Madrid 11 5 5 1 13:6 7 20
3. Alaves 10 6 2 2 14:9 5 20
4. FC Sevilla 10 6 1 3 22:13 9 19
5. Espanyol Barcelona 10 5 3 2 14:8 6 18
6. Real Valladolid 10 4 4 2 9:7 2 16
7. Levante 10 5 1 4 16:15 1 16
8. Getafe 10 4 3 3 10:8 2 15