Subota, 15 ožujka, 2025
8.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Vrtoglave cifre: Stoper Laporte u Manchester Cityju, Guardiola od ljeta potrošio 205 milijuna eura na braniče

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola nastavlja dovoditi braniče, a najnovije obrambeno pojačanje je stoper Athletica iz Bilbaoa Francuz Aymeric Laporte (23), za kojeg će platiti 65 milijuna eura.

Britanski mediji su objavili da bi Aymeric Laporte u ponedjeljak trebao doputovati u Manchester na liječnički pregled i potpisivanje ugovora.

On će postati najskuplji nogometaš u povijesti Manchester Cityja. Dosad je rekordni transfer bio onaj veznjaka Kevina de Bruynea, koji je 2015. stigao iz Wolfsburga za 62,5 milijuna eura.

Guardiola je od ljeta prošle godine doveo četiri obrambena nogometaša, na koje je ukupno potrošio 205 milijuna eura. U ljeto su stigla dva desna braniča, Kyle Walker iz Tottenhama (51 milijun eura) i Brazilac Danilo iz Real Madrida (30 milijuna), te lijevi branič Monaca Benjamin Mendy (59 milijuna), a sada će u zimskom prijelaznom roku stići i francuski stoper Aymeric Laporte.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: hina/mh

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci