Težak poraz Dinama u Solunu (5:1) od grčkog PAOK-a i ispadanje u osmini finala Konferencijske lige otvorilo je ponovno pitanje – treba li Sergej Jakirović ostati na klupi?
Nakon debakla navijači Dinama zazivaju ostavku Jakirovića, no vodstvo Dinama i nije sklono toj ideji.
Kako tvrdi Večernji, Velimir Zajec i njegova ekipa žele pokazati odgovornost u ovoj situaciji, ali ne i brzati s odlukom. Novi predsjednik Dinama je za danas sazvao sastanak s trenerom i stožernim igračima. Nakon toga će donijeti odluke.
Zasad su skloniji Jakirovićevom ostanku. Ipak, novi kiks protiv Rudeša u HNL-u u nedjelju, značio bi i Jakirovićev siguran odlazak s klupe.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.