Mladi hrvatski nogometaš i jedan od najtalentiranijih nogometaša Dinama Ante Ćorić odavno je proglašen ”novim Modrićem”, no, još uvijek nije pokazao ni blizu ono što mnogi misle da stvarno može. U posljednje vrijeme, kako smo pisali, sve je izgledniji njegov odlazak iz Dinama, makar je daleko od toga da je sve gotovo. Naime, najveće zanimanje za Ćorića pokazala je Roma, Calciomercato piše kako bi transfer trebao biti obavljen već ove zime. Navodno bi 20-godišnji nogometaš u Romu otišao na ljeto, nakon SP-a.
Prema pisanju dijela talijanskih medija direktor Rome Ramón Rodríguez Verdejo ponudio je Dinamu 12 milijuna eura za Ćorića, međutim, Dinamo traži više, vjerujući da će Ćorić vrlo brzo zablistati i pokazati napokon svoje ”pravo lice.” Naime, modri traže 15 milijuna, na potezu je Roma, ali i Dinamo.
Inače, Ramón Rodríguez Verdejo u svijetu nogometa poznat je pod imenom Monchi. Radi se o bivšem španjolskom golmanu koji je čak devet godina branio za Sevillu, za koju su svojedobno igrali Ivan Rakitić i Davor Šuker.
Monchi je ove godine najavio da već duže vrijeme pratiti razvoj Ante Ćorića, kojeg je svojedobno želio dovesti i u Sevillu, kao nasljednika Ivana Rakitića, no, u tome nije uspio. Hoće li mu uspjeti s Romom? Dio talijanskih medija Ćorića opisuje kao novog Pjanića: ”Ako Roma traži igrača koji kvalitetno može igrati između linija, stvarati višak i šanse, ukratko, ono što je bio Pjanić, Ćorić je pravi igrač”, navode talijanski mediji.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.