Bruce Arena je u utorak imenovan novim američkim izbornikom nakon što je u ponedjeljak odstupio Juergen Klinsmann zbog loših rezultata u kvalifikacijama za SP 2018.
Arena (65) ima dugogodišnje iskustvo vođenja američke nogometne reprezentacije, bio je na klupi od 1998. do 2006. godine kada su Amerikanci na SP 2002 dogurali do četvrtfinala. U međuvremenu je vodio MLS momčad Los Angeles Galaxy. Dužnost izbornika službeno će preuzeti 1. prosinca.
Klinsmann je dobio otkaz nakon što je u finalnoj skupini CONCACAF-a izgubio od Meksika (1-2) i Kostarike (0-4).
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr/h
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.