(FOTO) Prva HNL: Nogometaši Lokomotive svladali pulsku Istru 1961

Zagreb, 10.08.2019 - Utakmica 4. kola Prve HNL Lokomotiva - Istra 1961. Na fotografiji Josip Čondrić, Lirim Kastrati. Foto HINA/ Daniel KASAP/ dkas

U susretu 4. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali pulsku Istru 1961 s 4-1 (2-0) i došli do prvih golova i bodova u ovom prvenstvu.

Lokomotiva je povela u 34. minuti golom glavom Tonija Datkovića nakon udarca s kuta, a četiri minute kasnije na dodavanje Kastratija za 2-0 pogodio je Luka Ivanušec. Puljani su smanjili u 79. minuti sjajnim volejem Marija Čuže, kome je to već šesti gol na početku sezone. Sve dvojbe oko pobjednika otklonio je Domagoj Drožđek golom šest minuta prije kraja, a Liron Kastrati je u 86. minuti zabio iz kontre za 4-1.

Lokomotiva se pobjedom pomakla sa začelja, sada su sedmi s tri boda, dok je Istra peta sa šest bodova.
Dvoboj se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je Kulušić iz Šibenika.

Strijelci: 1-0 Datković (34), 2-0 Ivanušec (38), 2-1 Ćuže (79), 3-1 Drožđek (84), 4-1 Kastrati (86)