(FOTO, VIDEO) Tudorov Udinese dobio Mihajlovićevu Bolognu, prvi gol Balotellija za Bresciju

epa07880034 Udinese's goalkeeper Juan Musso in action during the Italian Serie A soccer match Udinese vs Bologna at the Friuli Stadium in Udine, Italy, 29 September 2019. EPA/ALESSIO MARINI

Mario Balotelli u svom drugom nastupu za Bresciju upisao se u strijelce, zabivši glavom u 67. minuti, ali Napoli je u u 6. kolu talijanskog prvenstva slavio sa 2-1 golovima Mertensa (13) i Kostasa Manolasa (45+4).

Tudorov Udinese je kod kuće dobio Mihajlovićevu Bolognu sa 1-0 pogotkom Stefana Okake u 27. minuti.

Marko Pajač, bivši veznjak Lokomotive i Varaždina, odigrao je drugo poluvrijeme za Genou, koja je u gostima izgubila od Lazija sa 0-4.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuve Rome, koja je u gostima dobila Lecce sa 1-0 zahvaljujući pogotku Edina Džeke (56).