Hoffenheim zaustavio Borussiju Dortmund

FAH

U susretu 6. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim i Borussija Dortmund su odigrali 1:1.

Domaćin je poveo golom Sebastiana Rudyja (42), a izjednačio je Pierre-Emerick Aubameyang (55).

Bayer Leverkusen je pobijedio Mainz 1:0 golom Javiera Hernandeza u 69. minuti. Tin Jedvaj i Dario Krešić nisu nastupili za Bayer.

Borussija Moenchengladbach je slavila protiva Augsburg 4:2 ostvarivši prvu pobjedu sezone. Domaćin je sva četiri gola zabio u prvih 20 minuta utakmice.

Na ljestvici vodi Bayern s maksimalnih 18 bodova, dok je Borussija Dortmund na drugom mjestu s dva boda manje. Na trećoj poziciji je Schalke sa 13 bodova.

REZULTATI:
Hoffenheim – Borussija D. 1-1 (Rudy 42 / Aubameyang 55)
Bayer – Mainz 1-0 (Hernandez 69)
Hannover – Stuttgart 1-3 (Karaman 14 / Gentner 16, Wenter 18, maxim 90+1)
Borussija M. – Augsburg 4-2 (Johnson 5, Xhaka 17, Stindl 19, Dahoud 21 / Verhaegh 52-11m, 75-11m)
Schalke – Eintracht 2-0 (Matip 76, Sane 90+1)