Engleski nogometni reprezentativac Alex Oxlade-Chamberlain (24) nakon šest sezona provedenih u Arsenalu karijeru će nastaviti u Liverpoolu s kojim je potpisao “višegodišnji ugovor”.
Britanski mediji navode kako je vrijednost transfera između 35 i 40 milijuna funti.
Oxlade-Chamberlain je dosada upisao 27 nastupa za englesku reprezentaciju, a tijekom šest godina provedenih u sjevernom Londonu sakupio je 132 utakmice u Premier ligi.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: Hina/mh
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.