Utorak, 4 ožujka, 2025
10.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Procvat Nikole Vlašića: Brzo postao ljubimac navijača, proglašen najboljim igračem CSKA u rujnu

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nikola Vlašić procvjetao je odlaskom iz Evertona u CSKA, a sada je dobio i priznanje navijača. Naime, fanovi CSKA izabrali su ga za najboljeg igrača svog kluba u rujnu.

Do sada je odigrao osam utakmica u kojima je zabilježio tri pogotka, imao dvije asistencije i tri je puta izabran za igrača utakmice.

U izboru je ostavio iza sebe napadača Fedora Čalova, koji je vodeći strijelac njihove lige, kao i vratara Akinfejeva.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci