Mediji konstantno pišu kako bi Ivan Rakitić ovog ljeta trebao napustiti Barcelonu. Navodno je samo pitanje kluba u kojem će karijeru nastaviti.
Učestalo se pisalo kako ga želi njegov bivši klub Sevilla, a ni Rakitić ne bi imao ništa protiv povratka.
Sportski direktor Seville Ramon Rodriguez Verdejo poznatiji kao Monchi odbija tu ideju.
“Ne postoje pregovori s Barcelonom za Rakitića. Čitali smo Ivanove riječi, hvala mu, ali u ovom trenutku tržište je prerizično. Nije realno da se za sada zanimamo za ijednog igrača”, izjavio je Monchi.
Nedavno je Rakitić rekao da nije problem otići iz Barcelone.
“Volio bih ostati do kraja ugovora u Barci, ali ako me ne žele, neka mi to kažu. Ako ne mogu ostati još godinu dana, onda ćemo sjesti i sve analizirati. Razumijem financijsku situaciju, no nisam ni ja vreća krumpira pa da sa mnom rade što žele. Ja sam taj koji odlučuje gdje ću otići”, izjavio je.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.