Hrvatska rukometna reprezentacija u punom je zamahu priprema za 17. Europsko prvenstvo u Danskoj, Norveškoj i Švedskoj, a pred njima su dvije ključne provjere protiv Njemačke.
Dvoboj u Areni Zagreb
Prvi prijateljski okršaj s Njemačkom igra se večeras, 8. siječnja, od 20.30 sati u zagrebačkoj Areni. Drugi susret slijedi tri dana kasnije, 11. siječnja, u ZAG Areni u Hannoveru od 18.05 sati.
Izravni prijenos večerašnjeg spektakla na RTL‑u počinje od 20.30 sati, a utakmici prethodi poznata emisija “Vrijeme je za rukomet” od 20 sati.
Kadrovske promjene
Izbornik Dagur Sigurdsson suočio se s problemima: bez kružnog napadača Marina Šipića i lijevog vanjskog Leona Ljevara. Umjesto Ljevara, naknadno je pozvao Ante Ivankovića, pa popis ostaje na 22 igrača.
EP u Malmøu čeka
Na EP-u, koje počinje 15. siječnja, Hrvatska igra u skupini E u Malmøu: protiv Gruzije (17. siječnja), Nizozemske (19. siječnja) i Švedske (21. siječnja). Prve dvije ekipe iz grupe prolaze dalje.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr



Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.